Par klubu

      2011/12.gada sezonā  tika izveidots jauns bērnu hokeja klubs „Daugava”. Sākumā tas bija tikai neliels bērnu pulciņš, kas dedzīgi vēlējās iemācīties spēlēt hokeju, bet tuvojoties  2012/13.gada sezonai kļuva skaidrs, ka viena vecuma grupa ir jau spējīga piedalīties Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā. Un tā mūsu U-12 vecuma komanda Daugava jau uzsākusi cīņu pret citām šī vecuma komandām. Mūsu klubs atšķiras ar to, ka pie mums var atrast vietu ikviena vecuma un līmeņa spēlētājs. Pie mums trenējas zēni un arī meitenes no 5-14 gadiem un visiem ir iespējas atrast savu vietu komandā. 

 Draudzīga atmosfēra komandā un vēlme sasniegt panākumus šai sporta veidā vieno visus. Ja arī tev ir vēlme iemācīties labi slidot un apgūt visus hokeja elementus, tad droši nāc un piesakies HK ”Daugava”. Un mūsu treneri Tev iemācīs visu, kas ir nepieciešams hokeja spēlē.
     
 Treneris Lauris Ziemiņš pats ir ilgus gadus startējis dažādos Latvijas hokeja klubos un bijis Latvijas jaunatnes izlases dalībnieks. Tai skaitā viņš ir arī Latvijas bendija izlases spēlētājs. Pārvaldot pats lielisku slidošanas un nūjas tehniku, Lauris vēlas nodot tālāk šīs prasmes saviem jaunajiem spēlētājiem. Absolvējis Latvijas Sporta un pedagoģijas akadēmiju, viņš apvieno tur iegūtās zināšanas ar savu lielisko spēlētāja pieredzi, lai izveidotu jaunus Latvijas hokeja izlases spēlētājus.